$105.23
$216.00
Compare Price
You save
$110.77
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket .
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 808-113-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 808-113-K Switch Kit Amber Light 20a 120v
Item:
#1150573
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 808-113-K |
| Manufacturer Part # | 808-113-K |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.05" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Cres Cor 808-113-K Switch Kit Amber Light 20a 120v
$105.23
$216.00
You save
$110.77
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 808-113-K Switch Kit Amber Light 20a 120v

