$304.54
$336.00
Compare Price
You save
$31.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 811066K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 811066K Heater Kit 120v 300w 18" X 10"
Item:
#1139739
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 811066K |
| Manufacturer Part # | 811066K |
| Height | 1.4" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 3.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 811066K Heater Kit 120v 300w 18" X 10"
$304.54
$336.00
You save
$31.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 811066K Heater Kit 120v 300w 18" X 10"
