Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln aftermarket .
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 822-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 822-6 Socket
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 822-6 |
| Manufacturer Part # | 822-6 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 822-6 Porcelain Bulb Socket, 31" Wire Leads 1-1/2" Dia X 1-3/4" Long X 7/8" Mt Ctrs, Duke, Merco Contempo Series, Star 12ncpw 15 Ncpw

