$14.50
$16.00
Compare Price
You save
$1.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 852096
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 852096 Terminal Block 3 Pole
Item:
#1198729
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 852096 |
| Manufacturer Part # | 852096 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 852096 Terminal Block 3 Pole
$14.50
$16.00
You save
$1.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 852096 Terminal Block 3 Pole

