$2.27
$2.50
Compare Price
You save
$0.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 86119802 Door Gasket
Item:
#1904435
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 86119802 |
| Manufacturer Part # | 86119802 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 86119802 Door Gasket
$2.27
$2.50
You save
$0.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 86119802 Door Gasket