$123.27
$136.00
Compare Price
You save
$12.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0519114LCK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0519114LCK Hinge Replacment Kit 1 Door
Item:
#1198393
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0519114LCK |
| Manufacturer Part # | CRE0519114LCK |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE0519114LCK Hinge Replacment Kit 1 Door
$123.27
$136.00
You save
$12.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0519114LCK Hinge Replacment Kit 1 Door
