$203.02
$224.00
Compare Price
You save
$20.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0811269
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0811269 Heater 208v 2000w
Item:
#1198652
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0811269 |
| Manufacturer Part # | CRE0811269 |
| Height | 0.8" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE0811269 Heater 208v 2000w
$203.02
$224.00
You save
$20.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0811269 Heater 208v 2000w