Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0857125K1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0857125K1 Relay Retrofit Kit Aquatemps
Item:
#1198728
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0857125K1 |
| Manufacturer Part # | CRE0857125K1 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE0857125K1 Relay Retrofit Kit Aquatemps
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0857125K1 Relay Retrofit Kit Aquatemps
