$141.21
$164.00
Compare Price
You save
$22.79
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0861185K Door Gasket Silicone
Item:
#1140132
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0861185K |
| Manufacturer Part # | CRE0861185K |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE0861185K Door Gasket Silicone
$141.21
$164.00
You save
$22.79
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0861185K Silicone Door Gasket, 28-1/2" X 24-1/2" With Screws, Cres-cor
