$152.26
$168.00
Compare Price
You save
$15.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0861269
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0861269 Door Gasket 20.312" X 22.187"
Item:
#1198625
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0861269 |
| Manufacturer Part # | CRE0861269 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 19.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE0861269 Door Gasket 20.312" X 22.187"
$152.26
$168.00
You save
$15.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0861269 Door Gasket 20.312" X 22.187"
