Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE0911112 Handle Pull Abs 43.25"
Item:
#1198606
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0911112 |
| Manufacturer Part # | CRE0911112 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 48" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0911112 Handle Pull Abs 43.25"
