$79.75
$88.00
Compare Price
You save
$8.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE1006-142-03K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE1006-142-03K Bracket Strike
Item:
#1289371
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE1006-142-03K |
| Manufacturer Part # | CRE1006-142-03K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor CRE1006-142-03K Bracket Strike
$79.75
$88.00
You save
$8.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE1006-142-03K Bracket Strike