$142.75
$280.00
Compare Price
You save
$137.25
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE5238-008-K Thermometer
Item:
#1145256
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE5238-008-K |
| Manufacturer Part # | CRE5238-008-K |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Cres Cor CRE5238-008-K Thermometer
$142.75
$280.00
You save
$137.25
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE5238-008-K 40-240 F 48" Cap 2" Dial 3" Flange, Traulsen
