$208.51
$428.00
Compare Price
You save
$219.49
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor CRE759-005K Blower Assy 115v
Item:
#1149234
30+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE759-005K |
| Manufacturer Part # | CRE759-005K |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cres Cor CRE759-005K Blower Assy 115v
$208.51
$428.00
You save
$219.49
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE759-005K Blower Assy 115v

