Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor CRE861256K Gasket Door
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE861256K |
| Manufacturer Part # | CRE861256K |
| Height | 1.75" |
| Width | 23" |
| Depth | 31" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE861256K Door Gasket, Gray Dart Mount Compression Gasket, Door Gasket 22" X 54-7/8", Top 1-5/16" Base 1-5/16" High 7/8", Not Magnetic., Cres-cor
