$119.64
$132.00
Compare Price
You save
$12.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor H137079-34-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor H137079-34-K Door Gasket
Item:
#1904369
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | H137079-34-K |
| Manufacturer Part # | H137079-34-K |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 10" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor H137079-34-K Door Gasket
$119.64
$132.00
You save
$12.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor H137079-34-K Door Gasket