$140.49
$155.00
Compare Price
You save
$14.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor X12561166
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor X12561166 Door Gasket
Item:
#1904442
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | X12561166 |
| Manufacturer Part # | X12561166 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor X12561166 Door Gasket
$140.49
$155.00
You save
$14.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor X12561166 Door Gasket