$335.00
$394.25
Compare Price
You save
$59.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 2825-1 Gasket Door
Item:
#1150541
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 2825-1 |
| Manufacturer Part # | 2825-1 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 2825-1 Gasket Door
$335.00
$394.25
You save
$59.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 2825-1 Gasket Door
