Free Shipping
Free Shipping
$1,233.51
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 2906-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 2906-1 Tank Cover
Item:
#1461714
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 2906-1 |
| Manufacturer Part # | 2906-1 |
| Height | 4.7" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 2906-1 Tank Cover
$1,233.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 2906-1 Tank Cover
