Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 3-H116B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 3-H116B Forged Elbow 90 Degrees 1/4 F.p.t. X 1/4
Item:
#1462016
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3-H116B |
| Manufacturer Part # | 3-H116B |
| Height | 1" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 3-H116B Forged Elbow 90 Degrees 1/4 F.p.t. X 1/4
$67.38
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3-H116B Forged Elbow 90 Degrees 1/4 F.p.t. X 1/4