$565.84
$665.92
Compare Price
You save
$100.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 3-S543
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 3-S543 Solenoid Valve 120v Blow Down
Item:
#1150540
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3-S543 |
| Manufacturer Part # | 3-S543 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 3-S543 Solenoid Valve 120v Blow Down
$565.84
$665.92
You save
$100.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3-S543 Solenoid Valve 120v Blow Down

