$267.08
$314.32
Compare Price
You save
$47.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 3-SC11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 3-SC11 Valve Steam Control
Item:
#1151433
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3-SC11 |
| Manufacturer Part # | 3-SC11 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 3-SC11 Valve Steam Control
$267.08
$314.32
You save
$47.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3-SC11 Valve Steam Control

