Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 3924-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 3924-2 2" Solid Disc Strainer ( Same As Tss 2 )
Item:
#1461910
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3924-2 |
| Manufacturer Part # | 3924-2 |
| Height | 2.35" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 3924-2 2" Solid Disc Strainer ( Same As Tss 2 )
$825.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3924-2 2" Solid Disc Strainer ( Same As Tss 2 )
