$95.98
$112.94
Compare Price
You save
$16.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4104-1 Dial Timer
Item:
#1151532
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4104-1 |
| Manufacturer Part # | 4104-1 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 4104-1 Dial Timer
$95.98
$112.94
You save
$16.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4104-1 Dial Timer

