Free Shipping
Free Shipping
$1,316.65
$1,549.52
Compare Price
You save
$232.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 4174-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4174-1 Thermostat
Item:
#1151167
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4174-1 |
| Manufacturer Part # | 4174-1 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 4174-1 Thermostat
$1,316.65
$1,549.52
You save
$232.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4174-1 Thermostat

