$266.42
$369.88
Compare Price
You save
$103.46
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 4344-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4344-2 Thermocouple 100"
Item:
#1150626
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4344-2 |
| Manufacturer Part # | 4344-2 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 4344-2 Thermocouple 100"
$266.42
$369.88
You save
$103.46
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4344-2 Thermocouple 100"

