$110.49
$114.74
Compare Price
You save
$4.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 4475-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4475-1 Sensor Flame
Item:
#1190926
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4475-1 |
| Manufacturer Part # | 4475-1 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 4475-1 Sensor Flame
$110.49
$114.74
You save
$4.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4475-1 Sensor Flame


