Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 4689-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4689-1 Dial Degree C
Item:
#1462055
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4689-1 |
| Manufacturer Part # | 4689-1 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 4689-1 Dial Degree C
$118.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4689-1 Dial Degree C
