$229.35
$269.92
Compare Price
You save
$40.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4914-2 Hi Limit
Item:
#1141302
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4914-2 |
| Manufacturer Part # | 4914-2 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 4914-2 Hi Limit
$229.35
$269.92
You save
$40.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4914-2 Hi Limit

