Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 4RL155
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 4RL155 Relay
Item:
#1461927
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 4RL155 |
| Manufacturer Part # | 4RL155 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 4RL155 Relay
$290.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 4RL155 Relay