$271.81
$319.88
Compare Price
You save
$48.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 5171-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 5171-2 Pilot Burner Propane
Item:
#1826760
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5171-2 |
| Manufacturer Part # | 5171-2 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 5171-2 Pilot Burner Propane
$271.81
$319.88
You save
$48.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5171-2 Pilot Burner Propane