Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5373-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 5373-2 Ignition Module
Item:
#1462090
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5373-2 |
| Manufacturer Part # | 5373-2 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5373-2 Ignition Module
