Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5450-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 5450-1 Comb. Gas Valve Natural Gas ( Rep
Item:
#1462099
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5450-1 |
| Manufacturer Part # | 5450-1 |
| Height | 4.1" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 5450-1 Comb. Gas Valve Natural Gas ( Rep
$970.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5450-1 Comb. Gas Valve Natural Gas ( Rep
