$727.57
$856.25
Compare Price
You save
$128.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 5450-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 5450-1 Combo Valve Nat
Item:
#1150440
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5450-1 |
| Manufacturer Part # | 5450-1 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 5450-1 Combo Valve Nat
$727.57
$856.25
You save
$128.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5450-1 Combo Valve Nat

