$290.74
$337.67
Compare Price
You save
$46.93
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5729-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 5729-1 Ignitor/sensor
Item:
#1190395
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5729-1 |
| Manufacturer Part # | 5729-1 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 5729-1 Ignitor/sensor
$290.74
$337.67
You save
$46.93
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5729-1 Ignitor/sensor

