Free Shipping
Free Shipping
$2,773.13
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 6921-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 6921-6 Element Assembly (208v 15kw)
Item:
#1461937
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 6921-6 |
| Manufacturer Part # | 6921-6 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 23.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 6921-6 Element Assembly (208v 15kw)
$2,773.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 6921-6 Element Assembly (208v 15kw)