Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 7002-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 7002-1 Panel Label Red
Item:
#1190398
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 7002-1 |
| Manufacturer Part # | 7002-1 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 7002-1 Panel Label Red
$265.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 7002-1 Panel Label Red

