Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 79526 Element Assembly 208v C/w Hi Limit & Paste
Item:
#1151517
Technical details
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 79526 |
| Manufacturer Part # | 79526 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 21" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
CROWN STEAM 79526 Element Assembly 208v C/w Hi Limit & Paste
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 79526 Element Assembly 208v C/w Hi Limit & Paste

