Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 8-1178-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 8-1178-1 Gasket Door 27 7/8x14 1/4
Item:
#1462176
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 8-1178-1 |
| Manufacturer Part # | 8-1178-1 |
| Height | 5.1" |
| Width | 15.9" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 8-1178-1 Gasket Door 27 7/8x14 1/4
$900.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 8-1178-1 Gasket Door 27 7/8x14 1/4