Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9-3303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9-3303 Strainer Skillet
Item:
#1462240
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9-3303 |
| Manufacturer Part # | 9-3303 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9-3303 Strainer Skillet
$237.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9-3303 Strainer Skillet
