Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9002-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9002-1 Fuse Holder
Item:
#1462193
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9002-1 |
| Manufacturer Part # | 9002-1 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9002-1 Fuse Holder
$69.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9002-1 Fuse Holder
