Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9029-22
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9029-22 Jam Nut 3/4 16 Unf
Item:
#1462199
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9029-22 |
| Manufacturer Part # | 9029-22 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9029-22 Jam Nut 3/4 16 Unf
$31.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9029-22 Jam Nut 3/4 16 Unf
