$101.67
$112.17
Compare Price
You save
$10.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9108-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9108-4 Gauge Glass 5/8x5.5
Item:
#1190826
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9108-4 |
| Manufacturer Part # | 9108-4 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9108-4 Gauge Glass 5/8x5.5
$101.67
$112.17
You save
$10.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9108-4 Gauge Glass 5/8x5.5

