Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9348-208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9348-208 50 Amp Contactor
Item:
#1461985
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9348-208 |
| Manufacturer Part # | 9348-208 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9348-208 50 Amp Contactor
$871.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9348-208 50 Amp Contactor
