Free Shipping
Free Shipping
$1,289.67
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9349-208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM 9349-208 3 Pole 60 Fla 75 Amp 208v
Item:
#1461986
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9349-208 |
| Manufacturer Part # | 9349-208 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM 9349-208 3 Pole 60 Fla 75 Amp 208v
$1,289.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9349-208 3 Pole 60 Fla 75 Amp 208v
