Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM M33S-1032-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
CROWN STEAM M33S-1032-12 Truss Head Screw Slot 10 32 X 1/2 S.s
Item:
#1462279
Technical details
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | M33S-1032-12 |
| Manufacturer Part # | M33S-1032-12 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
CROWN STEAM M33S-1032-12 Truss Head Screw Slot 10 32 X 1/2 S.s
$31.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM M33S-1032-12 Truss Head Screw Slot 10 32 X 1/2 S.s
