Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 1108 Closer Door 1094 Hydraulic Concealed Mou
Item:
#1462287
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1108 |
| Manufacturer Part # | 1108 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 1108 Closer Door 1094 Hydraulic Concealed Mou
$84.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1108 Closer Door 1094 Hydraulic Concealed Mou
