$75.87
$121.76
Compare Price
You save
$45.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1333
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 1333 Gasket Door 38 1/2" X 78 1/2"
Item:
#1902391
Technical details
| Fits with Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1333 |
| Manufacturer Part # | 1333 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 1333 Gasket Door 38 1/2" X 78 1/2"
$75.87
$121.76
You save
$45.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1333 Gasket Door 38 1/2" X 78 1/2"