Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1480
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 1480 Door Closer Hydraulic Exposed Mounting Polish
Item:
#1832243
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1480 |
| Manufacturer Part # | 1480 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 1480 Door Closer Hydraulic Exposed Mounting Polish
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1480 Door Closer Hydraulic Exposed Mounting Polish