Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1671
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 1671 Latch 78 Radial Cylinder Locking Polish
Item:
#1462304
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1671 |
| Manufacturer Part # | 1671 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 3.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 1671 Latch 78 Radial Cylinder Locking Polish
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1671 Latch 78 Radial Cylinder Locking Polish
